Wesprzyj Nas!

Wierzymy, że kształtując dzisiejszą młodzież tworzymy przyszłość naszej Ojczyzny.

Wychowujemy w myśl ideałów harcerskich – służąc Bogu, Polsce i bliźnim.

Pomożesz?

 

Poniżej znajdziesz listę inicjatyw, które wymagają Twojego wsparcia. Są to projekty lokalnych środowisk harcerskich, które wzmocnią działalność gromad i drużyn.

 

Dom Harcerza w Bielsku-Białej

Hufiec Harcerzy na Podbeskidzu

Opis Inicjatywy: Dom jest duszą. Każda organizacja by sprawnie działać i funkcjonować potrzebuje swojej siedziby. Miejsca, o które może dbać i które będzie jej wizytówką. Dom Harcerza w Bielsku-Białej stanowiłby bazę szkoleniową dostępną dla wszystkich harcerzy Górnośląskich. To przestrzeń spotkań, wydarzeń harcerskich, kulturalnych i patriotycznych.

 

Obecny status:

 

Potrzebne wsparcie:

 

Zebrane fundusze:

 

Kontakt: hm. Piotr Homa (piotr.homa@gmail.com)

Okrycia wierzchnie dla drużyny reprezentacyjnej ZHR

Bytomski Związek Drużyn

Opis Inicjatywy:

Mundur harcerski to coś więcej, aniżeli zwykły strój. Jest on zewnętrznym znakiem tego, kim jesteśmy i co powinniśmy jako harcerze sobą reprezentować. Mundur pomaga tworzyć nam wizerunek osobisty i wystawia jednocześnie świadectwo całej naszej Organizacji.

Ewentualni darczyńcy, poprzez dofinansowanie umundurowania harcerzy będą mieli okazję docenić bezinteresowną pracę podejmowaną przez nich każdego dnia. Możliwość godnego prezentowania się, stanowiłoby nagrodę za służbę i trud wychowawczy harcerzy z Górnego Śląska.

Obecny status:

Potrzebne wsparcie:

Zebrane fundusze:

Kontakt: phm. Sławomir Winszczyk (s.winszczyk@gmail.com)